Klimatizace

Nabízíme kompletní dodávku jakéhokoliv typu klimatizace včetně odborné montáže kvalifikovaným technikem. Klimatizaci instalujeme do domků, výrobních firem, obchodní firem a bank.

Instalujeme klasické nástěnné jednotky, multisplitové jednotky a také systémy se vzduchotechnickým rozvodem. Dále zajišťujeme odborný záruční i pozáruční servis a provádíme roční údržby a revize chladících okruhů kvalifikovaným technikem.

Klimatizace je přístroj, jejichž primárním účelem je ochlazovat vzduch v místnosti a teplo odvádět ven. Tomu je uzpůsobena celá jejich stavba, kterou si později v článku alespoň zběžně představíme. Moderní klimatizace však umí i něco navíc – umožňují filtraci vzduchu a zbavení se především prachu, v některých případech i mikroorganismů. Některé z nich mají mechanismy, kterými lze ovlivnit vzdušnou vlhkost, jiné zase disponují funkcí ohřevu vzduchu. Ale má to jeden háček. Řada lidí si myslí, že použití klimatizace nahradí celkově větrání (což je zejména v létě poměrně vítaná funkce). Není to pravda, alespoň u běžných klimatizací určitě ne. Jen u některých velmi drahých modelů s nasáváním venkovního vzduchu. Počítejte tedy s tím, že i při použití klimatizace je potřeba větrat.

Provádíme montáže:

 • null

  Klimatizaci bytových prostor

  Kompletní nabídka klimatizací vycházející vstříc veškerým požadavkům. Od digitálních systémů po mobilní jednotky pro menší pokoje až k tradičním okenním modelům. Nabízíme Vám klimatizace bytu pro náročné i méně náročné uživatele. Všechny klimatizace mají jednoduché ovládání i údržbu, nízké náklady, možnost i vytápění klimatizační jednotkou. S klimatizací bytu i domu vám rádi poradíme a zvolíme vhodnou klimatizační jednotku.

 • null

  Klimatizace laboratoří

  Dodáváme klimatizační systémy pro speciální účely tzv. „čisté prostory“ – jsou to technologické prostory, telekomunikační a výpočetní centra, laboratoře a podobné prostory, kde je dán důraz na přesné udržování teploty a vlhkosti vzduchu. Přesné klimatizace jsou navrženy pro nepřetržitý celoroční provoz za všech klimatických podmínek a je dán důraz na vysokou spolehlivost zařízení, možnost dálkového monitorování a vysokou energetickou účinnost.

 • null

  Klimatizaci rodinného domu

  Efektivní řešením toho, jak vytvořit příjemnou pohodu v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni nebo ložnici, ve dne i v noci, po celý rok. Klimatizace se snadno instalují, obsluhují, jsou spolehlivé a tiché, a jsou k dispozici v moderním spektru mobilních, nástěnných, parapetních a stropních modelů. Dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí.

 • null

  Klimatizace výrobních prostor a provozů

  Biochemickými reakcemi se v těle vytváří teplo, které musí být odváděno okolím. Tepelná produkce i průtok vdechovaného vzduchu se zvětšují s intenzitou fyzické činnosti. Základní životní podmínkou je tepelná rovnováha člověka – stav, při kterém okolí odnímá tělu právě tolik tepla, kolik jej produkuje. Tepelnou pohodu se označuje stav, kdy prostředí odnímá člověku jeho tepelnou produkci bez výrazného (mokrého) pocení. Teplota vzduchu v místnosti, vlhkost, rychlost, směr proudění vzduchu a čistota vzduchu jsou hlavními vlivy působící na pohodu lidí. Klimatizační zařízení se používá proto, aby se tyto vlivy dostaly na úroveň, která pro většinu lidí vytváří pocit pohody. Pro velké výrobní prostory doporučujeme velkokapacitní systém VFR, kompresor s DC inverterem, vysoce účinné chladivo R410A

 • null

  Klimatizace kanceláří, klimatizace hotelů a apartmánů

  MULTI V klimatizační systémy nabízí největší výkon, který je důležitý pro velké a výškové budovy jako jsou hotely, školy, továrny nebo kanceláře. Dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí. Systémy s velmi ekonomickým a ekologickým provozem moderní technologie. Uplatnění nalézají pro svůj výkon a flexibilitu především v komerčních prostorách.

 • null

  Klimatizace obchodních center

  Klimatizační zařízení dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí a zpříjemňují tak zákazníkům nakupování. Pro velká nákupní centra doporučujeme velkokapacitní systém VFR, kompresor s DC inverterem, vysoce účinné chladivo R4