Jsme elektromontážní firma působící převážně v regionu Zlínského kraje, zabývající se kompletní realizací elektromontážních prací. V oboru pracujeme více jak 20 let.

Náš team je parta mladých elektromechaniků pod vedením zkušeného revizního technika. Všichni montéři splňují podmínky vyhlášky 50 a jsou pravidelně školeni a seznamováni s měnícími se normami a stále se zdokonalujícími technologiemi v elektrotechnickém průmyslu. Naše firma má veškerá osvědčení vyhlášky 20, oprávnění z institutu technické inspekce k výkonu elektromontážních prací na vyhrazených elektrických zařízeních do 1000 V.

Naším hlavní záměrem je navázat dlouhodobou spolupráci se zákazníky. Tomu vždy přikládáme velkou váhu a snažíme se rozsah námi poskytovaných služeb zakládat jak na kvalitě instalovaných materiálů, tak na záručním a pozáručním servisu instalovaných a svěřených elektroinstalací.

Poskytujeme služby zákazníkům v širokém rozsahu, od drobných oprav přes nové instalace bytů a domů až po instalace a správu nových skladových a výrobních hal. Zákazníkům zdůrazňujeme, že nejdůležitější věcí je údržba rozvodů. Kabely jsou tepny ve vašem domě, kterými proudí energie a jistící prvky instalace jsou orgány, jež vyžadují pravidelnou kontrolu.

Krédem naší společnosti je v rozumné cenové relaci uspokojit požadavky zákazníka tak, aby přidanou hodnotou pro investora byla vždy dobře provedená práce a zákazníci se stali našimi dlouholetými partnery. Odborným přístupem a kvalitně odvedenou prací zajišťujeme dlouhodobou životnost instalovaných zařízení.

Dodáváme kompletní řešení od instalace, servisu a zajištění dodatečných služeb (legislativa, stavební povolení, geotermální vrt,), vše při jedné spolupráci.