Nabízí komplexní řešení obnovitelného a nezávislého zdroje elektrické energie

Ušetřete až 80% nákladů na energii pomocí solární energie. Staňte se svým vlastním poskytovatelem zelené energie.
Energetické systémy pro váš domov vám pomohou okamžitě a dlouhodobě snížit vaše náklady na energii tím, že vám umožní využívat neomezenou energii slunce k výrobě volné a ekologické elektrické energie. Takto se stanete nezávislými na elektroenergetických společnostech a nemusíte se starat o zvyšování cen energie. Prostě si jen zainvestujete do instalace vlastní elektrárny a následných 25 let budou vaše náklady výrazně nižší než doposud.

Jelikož je výkupní sazba mnohem nižší než kupní cena elektřiny, stojí za to použít co nejvíce samostatně generované energie, aby se minimalizovalo množství další energie, kterou jinak musíte nakoupit od distributora. Námi navrhované úložné systémy umožňují využít vámi vyrobenou nadbytečnou elektrickou energii,a využít ji kdykoli budete potřebovat.
Věděli jste že 1kW instalovaného výkonu dokáže v našich atmosférických podmínkách za rok vygenerovat až 1150 kW elektrické energie?
Neváhejte zavolat , rádi vám poradíme. Vybereme pro váš dům či firmu nejoptimálnější řešení. Elektrárnu zrealizujeme ,vyřídíme za Vás veškerou legislativu s distributorem sítě , pomůžeme vám zajistit dotace a v průběhu času vám poskytneme záruční a pozáruční servis.